Circus Ponorka

 

Když půjdete na koncert projektu Circus Ponorka, asi budete na první pohled šokováni. Na podium příjde jediný člověk s akustickou kytarou a začnou se dít věci.

Během chvilky za pomoci elektronických ,,mašinek‘‘ a dvou mikrofonů poskládá zvuk celé kapely ve které nechybějí bicí, basa, několik kytarových partů a dokonce pěvecký sbor. Tím člověkem je Honza Ponocný, muzikant s bezmála dvacetiletou profesionální zkušeností, který se pokusil zkusit to jinak a stal se tak jednou z nejzajímavějších hudebních událostí poslední doby.

Je neuvěřitelné, jak může jednočlenná kapela znít.

Honza Ponocný se jako kytarista podílel na více než 60-ti CD, produkovval několik platinových CD pro firmu Universal, má za sebou spolupráci s řadou špičkových hudebníků  např. Steve Walsh, Jean Couture, John Riley, Ivan Kral atd….

Napsal hudbu k celovečernímu filmům režiserky Alice Nellis : Revival (2013), kde zahrál i roli slepého bubeníka (nominace na Českého lva za hudbu ), Mamas a Papas (nominace na Českého lva za hudbu), k filmu Perfect Days (hlavní role Ivana Chýlková - premiéra listopad 2011), dále například k filmu Vaterland (premiéra srpen 2004 - režie David Jařab) s Karlem Rodenem v hlavní roli a k nekolika dalším filmům. V součastnosti píše písničky do připravovaného nového filmu Andělé (režie Alice Nellis, premiera na podzim 2014) a několika dalších projektů.© 2005 - 2024 RGM Entertainment, s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
webDesign Studio9