Mercedes Benz Space

MERCEDES BENZ Space je první a zároveň jediná hitparáda, jejíž žebříček je tvořen nikoli hlasováním, ale stahováním hudby. Fenomén poslední doby, kdy mladí nekupují hudbu na CD, ale stahují si jednotlivé singly i celá alba z internetu a přes mobilní telefony, vynesl na výsluní zájmu internetové hudební portály.

MERCEDES BENZ Space čerpá z výsledků IFPI, která kromě hranosti jednotlivých singlů na rádiích sleduje nově také frekvenci stahování hudby ze všech dostupných hudebních portálů v ČR. Tím je zaručena naprostá regulérnost a neovlivnitelnost výsledků a vlastně celé hitparády. Každý měsíc tak vznikne nový žebříček RGM Space.
 
MERCEDES BENZ Space se povedlo propojit hned několik zásadních médií pro mladé lidi ve věku 15-30 let, pro něž je hitparáda především určena. Kromě největšího internetového portálu na stahování hudby www.i-legalne.cz bude hitparádu pravidelně vysílat také jediná čistě hudební televizní stanice v ČR TV Óčko. Z oblasti rozhlasového vysílání projekt podporuje také jedna ze zásadních sítí rádií, Rádio Kiss.

MERCEDES BENZ Space startuje na Óčku, na Rádiu Kiss. Hitparádu můžete sledovat vždy každé třetí pondělí v měsíci od 18 hodin na Óčku (repríza v úterý od 13 hodin) a večer také na Rádiu Kiss (repríza ve středu).

MERCEDES BENZ Space Vás provede Michal Klein, který si vždy připraví ty nejžhavější novinky ze světa stahování hudby v ČR. Jeho rozhlasovými kolegy jsou moderátor Petr Zakopal a zpěvačka Markéta Poulíčková.  

Kromě zmíněných médií se do projektu zapojil také Smart, jako generální partner, a společnost Poštovní Spořitelna. Také oni svým působením na trhu potvrzují spojitost s mladou cílovou skupinou projektu.© 2005 - 2024 RGM Entertainment, s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
webDesign Studio9