Tanečník roku

TANEČNÍKEM ROKU JE ONDŘEJ BRUSCH

1. místo Ondřej Brusch, je z Úval u Prahy, přezdívka Boogie
2. místo Radek Bakalář z Českých Budějovic, přezdívka Bucky
3. místo loňský vítěz Adam Klempár z Olomouce

Nádherným  a dramatickým finále vyvrcholil ve čtvrtek v pražském klubu Roxy ve společné produkci JAD company a RGM Entertainment letošní ročník soutěže Tanečník roku 2007  - myCITY, mySTAGE.

Po nervy drásajícím finálovém battlu nakonec oslavil vítězství čtyřnásobný mistr republiky v Hip Hopu a Electrick Boogie Ondřej Brusch z Úval, který se jako jediný ze soutěžících objevil v desítce finalistů i v předchozích dvou ročnících kdy shodně vypadl v semifinále.

Oproti minulým ročníkům se tentokrát nekonalo na stupních vítězů žádné překvapení a na předních pozicích se v soutěži umístili favorité. Stříbrný skočil účastník finalista ročníku 2005 Radek Bakalář z Českých Budějovic a třetí místo obsadil loňský vítěz, držitel titulu Tanečník roku 2006 Adam Klempár, který tak zatím při každé účasti v této soutěži stál na stupních vítězů a jeho pokus o letošní obhajobu překazil v semifinále pozdější vítěz.

Radek Brusch si kromě titulu Tanečník roku 2007 odnáší celou řadu zajímavých cen v podobě značkového oblečení, zapůjčení vozu od firmy Peugeot, ročního členství v prestižním fitness klubu v Praze atd.,ale hlavně účasti na tanečním workshopu v New Yorku. Podobnou stáž za mořem za mořem absolvoval jako loňský vítěz i letos třetí Adam Klempár.

Velmi zajímavou cenu věnoval novému tanečníku roku také Poštovní spořitelna - generální partner letošního ročníku. Ta darovala Ondřeji Bruschovi účet s počátečním vkladem 10 000,- a roční platební prázdniny jako bonus navíc.

Jména finalistů:

Beranová Karin, Krpcová Tereza, Nedvědilová Lenka, Švec Ondra, Bakalář Radek, Brusch Ondřej, Kováč Tomáš, Zuzana Kaduková, Michal Krobot, Klempár Adam - loňský výherce Tanečníka roku

Vstupy z finále v Roxy budou v noční show Pavla Anděla 8.3. ve 23:00hod. v Noci s Andělem.Celý dokument k Tanečníkovi roku uvede TV Óčko 19. dubna, reprízu 22. a 25.4.

Taneční událost roku se opět blíží! Čas, kdy se vaše město stane jejich jevištěm.
České a Slovenské národní finále soutěže Tanečník roku 2007 - myCITY, mySTAGE.
Souboj těch nejlepších streetdancových a breakdancových tanečníků už 6. března v klubu ROXY na Dlouhé.

Finále: Ve čtvrtek od 19:00 se v ROXY utká 10 finalistů v současných formách moderního tance jako je Hip Hop, Lockin, Funk, Break dance, Krump a další.

Hlavní cenou pro vítěze je cesta na taneční workshop do New Yorku.

Další ceny pro vítěze a 1. a 2. semifinalistu: účet u Poštovní spořitelny, zapůjčení vozu Peugeot, oblečení Ed Hardy, roční členství ve World Class fitness, nápoje Mattoni na celý rok aj.

Pro všechny milovníky street dance připravila společnost SPI International ve spolupráci s Tanečníkem roku soutěž Let´s Dance Battle.
Tato soutěž bude spuštěna 1.2. 2008 a potrvá do 23.února 2008. Soutěžící budou moci prostřednictvím webových stránek www.letsdancefilm.cz vkládat své vlastní DEMO street tance. Návštěvníci webových stránek pak budou hlasovat pro své favority. 10 soutěžících s nejvyšším počtem hlasů  bude pozváno dne 27.února na slavnostní premiéru filmu Let´s Dance 2 Street Dance, po které se v Praze v klubu Misch Masch uskuteční finále soutěže Let´s Dance Battle. Tady se finalisté utkají tváří v tvář před mezinárodní porotou.
Vítěz soutěže Let´s Dance Battle získá divokou kartu do finále soutěže Tanečník roku, které proběhne v Praze, v klubu Roxy dne 6.března 2008.Pravidla soutěže a další potřebné informace najdou čtenáři na www.letsdancefilm.czSoutěž Let´s Dance Battle bude podpořena kampaní na několika kanálech, např. : televizními spoty  na TV Óčko, TV Filmbox, rádiovými spoty na rádiu SPIN, bannerovou kampaní na www.hip-hop.cz,  komunikací v multiplexech a kinech v celé ČR (standee, bannery, plakáty), outdoorovou kampaní v Praze (transport, černý výlep).

 

Nelítostný souboj tanečníků v Retro Musil Hall!
8 nejlepších tanečníků Streetdance se probojovalo do FINÁLE.

V sobotu 10.11.2007 proběhlo Velké Semifinále soutěže Tanečník roku.
Utkalo se 27 tanečníků a tanečnic, kteří byli nominováni ve tří týdenním turné napříč Českou i Slovenskou republikou.

V porotě letos zasedlo celkem 5 porotců. Carli Jefferson z Anglie, Yemi AD z ČR, Nobru z Brazílie, Yeya ze Švédska a americká legenda Streetdance Buddha Stretch.

Jako první z DJjů večera zahrál svůj set Neo, k Battlům zahrála Lumichel v první sérii a Black Jesus ve druhé.

V Semifinále mělo původně soutěžit 30 tanečníků (29 nominovaných + 1 vítězka tanečního Nike konkurzu). 3 z tanečníků ze Slovenska však ze soutěže odstoupilo kvůli obavám ze sobotní demonstrace Nacistů v Praze.

Semifinále začalo nenápadně Demy všech soutěžících, po kterých porotci rozřadili tanečníky do dvojic. Poté začal opravdový souboj! Nikdo ze semifinalistů si nechtěl nechat ujít šanci postoupit do Finále, a tak byli na stage vidět často neskutečné kousky.

V Demech získal v součtu od všech porotců největší počet bodů Boogie. Proto mohl přeskočit první kolo Battlů. První kolo čítalo celkem 13 Battlů, ze kterých vzešlo 13 poražených a 13 vítězů.

V programu nechyběl výstup rapera Henryho D. ze Zambie, ani taneční show skupiny JAD a pozvaných porotců.

Druhé kolo Battlů, celkem 7 soubojů, už nenechalo chladným vůbec nikoho. V natřískaném klubu Retro fandilo 7mi vítězům druhé série Battlů celkem 1200 diváků.

Něco málo po půlnoci bylo rozhodnuto!
7 vítězů druhé série + jeden postupující na základě divoké karty.

Ti všichni se utkají 7. března 2008 ve Finále soutěže Tanečník roku 2007.

Celý večer končil předáním cen, mezi které patřilo třeba 8 poukazů na jízdenku Student Agency kamkoli v Evropě, trička Ed Hardy, a nebo bonusový set DJ Oriona.

Desítku finalistů doplní obhájce titulu a loňský vítěz Adam Klempár a vítěz poslední nominace, která proběhne 13. února 2008 v den premiéry filmu Let’s Dance II.

Fotoreport z Retra najdete na stránkách www.TanecnikRoku.cz.

Soutěž Tanečník roku pořádá umělecká produkce JAD Company a produkční a vydavatelská společnost RGM Entertainment. Pro více info kontaktujte Evu Hermanovou - eva.hermanova@rgm.cz

Velké SEMIFINÁLE v Retro Music Hall již v sobotu 10.11.2007

Během večera vystoupí krom porotců Buddha Stretche, Yeyi, Nobru a taneční skupiny JAD, také raper Henry D, nebo Orion v DJ setě od půlnoci.
Během večera se dozvíme o postupu 9ti FINALISTŮ do boje o titul 1.3.2008, za účasti TV Óčko.

19:00 Start – DJ Neo
20:30 Představení soutěžících
20:40 BATTLY I. (1 – 14) - DJ Rockstar
21:40 BATTLY I. (15 – 28) - DJ Rockstar
22:20 Henry D
22:30 BATTLY II. (1 – 6) DJ Black Jesus
23:00 BATTLY II. (7 – 14) DJ Black Jesus
23:15 JAD Company + JUDGES
23:30 Vyhlášení FINALISTŮ
00:00 DJ Orion (PSH)
02:00 DJ Black jesus

9/11 CASTING, TEPLICE

Poslední regionální kolo – BATTLE o postup do SEMIFINÁLE soutěže Tanečník roku proběhne ve 22:00 v Teplickém klubu Unico Me Club ( www.unicomeclub.cz ).
Registrace probíhá na stránkách www.TanecnikRoku.cz nebo na místě před začátkem prvního battlu.
Nenechte si ujít poslední šanci probojovat se mezi ty nejlepší taneční bojovníky ze všech krajů Česka a Slovenska.

MC večera budou Hezy a Mikro, zahrají DJ Black Jesus, DJ Neo a také DJ ORION (PSH), vystoupí raper Henry D, taneční skupina JAD Company a hvězdná porota v čele s new yorkskou legendou Streetdance Buddha Stretchem!

4/11 CASTING, MARTIN

Na konci workshopu DanceAcademy.cz v Martině proběhne Casting, na kterém porotci Buddha Stretch, Yeya a Nobru vyberou postupující do Velkého SEMIFINÁLE.
Start: 17:30
Adresa: Deep Dance Center, ul. M.Halamovej 21, Martin

3/11 CASTING, BRATISLAVA

BATTLE o postup do Velkého SEMIFINÁLE, proběhne od 21:00 hod. v klubu UNIQUE.
Do poroty zasednou Buddha Stretch (NYC), Yeya (Stockholm), Nobru (Rio De Janeiro), Yemi (Prague) a další. Po vyhlášení BATTLU se v klubu rozjíždí ultimativní párty v rytmu černé hudby, v setech od DJ Viktor Hazard (SK) a DJ Black Jesus (London).
Během večera vystoupí také porotci spolu s taneční skupinou JAD. Nenechte si ujít tvrdý souboj špičkových slovenských tanečníků a tanečnic a nabitou atmosféru sobotní noci v klubu UNIQUE.
Start: 17:30
Adresa: klub UNIQUE, Mlýnská Dolina, Vysokoškolský klub, Staré Grunty 36, Bratislava

28/10 CASTING, ČESKÁ KAMENICE

Na konci workshopu DanceAcademy.cz v České Kamenici proběhne Casting, na kterém porotci Buddha Stretch, Yeya a Nobru vyberou postupující do Velkého SEMIFINÁLE.

27/10 BATTLE, KLUB MECCA, PRAHA

První z lokálních výběrových kol se uskuteční v Praze, stejně tak jako minulý rok v klubu Mecca. Battle o postup do Semifinále začne v 19:00. Na programu je dance performance skupiny JAD Company, zahrají DJ Rockstar, DJ Black Jesus a DJ Neo. V porotě zasednou Buddha Stretch (New York), Yeya (Stockholm), Nobru (Rio De Janeiro), Yemi AD (Prague) a Davee (Prague).
Adresa: U průhonu 3, Praha 7
www.mecca.cz

25/10 SHOW, NÁKUPNÍ CENTRUM PALLADIUM, PRAHA

Hledání nového Tanečníka roku 2007 začne při slavnostním otevření nového nákupního centra Palladium. V rámci připravovaného programu vystoupí na Náměstí Republiky ve 20:00 hod několik světových tanečních hvězd a mezi nimi vedle populární švédské Streetdance tanečnice jménem Yeya nebo českého tanečníka a choreografa Yemiho AD také New Yorská kapacita Buddha Stretch, který stavěl choreografie pro takové osobnosti jako je Mariah Carey, Michael Jackson, Will Smith, nebo Whitney Houston. Samozřejmě nebude chybět ani taneční skupina JAD Company.
Adresa: náměstí Republiky 1, Na Poříčí 2, Praha 1
www.palladiumpraha.cz© 2005 - 2024 RGM Entertainment, s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
webDesign Studio9